Agenda

February 2024

Sunday 25 February

13:00
Dames at Delftse Dames

March 2024

Saturday 2 March

Benjamins at Bondsdag
09:30 – 11:00
Mini's at Mini's
10:30 – 13:00
Turven vs Bondsdag
12:00
Junioren at BRC/REL
13:00 – 14:30
Colts at CL OctoBulls CO 1

Sunday 3 March

Heren at Erc (Enschede Rugby)
12:00
Dames vs Groot Mokum
14:30
Dames vs CL Obelix/Scrumboks

Saturday 9 March

09:30 – 11:00
Benjamins at TBM
09:30 – 11:00
Mini's vs Mini's
09:30 – 10:30
Turven at Turven
11:00 – 13:00
Cubs vs MMRC/Bokkerijders/Vets/Wallaby's CU1
12:00
Junioren vs MMRC Mambas
13:00 – 14:30
Colts vs HRC CO 3

Sunday 10 March

Heren vs DRC Phoenix (Delfzijl)
12:30
Dames at Foeste Moiden
13:00
Dames vs Delftse Dames

Saturday 16 March

09:30 – 11:00
Benjamins at TBM
09:30 – 11:00
Mini's at Mini's
09:30 – 10:30
Turven at Turven
11:00 – 13:00
Cubs at URC CU 2
12:00
Junioren at Eindhoven JU1
13:00 – 14:30
Colts vs CL SBN PINK CO1
15:00 – 23:00
Six Nations

Sunday 17 March

Heren vs RC Greate Pier
13:00
Dames at Lady Bears
13:00
Dames vs LSRG

Saturday 23 March

Benjamins vs TB + Opening Veld Ede
09:00 – 14:00
Opening veld Ede
09:30 – 11:00
Mini's at Mini's
11:00 – 13:00
Cubs vs SNS CU1
12:00
Junioren vs The Dukes JU2
13:00 – 14:30
Colts at CL SBN PINK CO1

Sunday 24 March

Heren vs CL Dragquins 1
13:00
Dames at Rotterdames
13:00
Dames vs CL Dukes/Octopus

Saturday 30 March

09:30 – 11:00
Benjamins at TBM
09:30 – 11:00
Mini's at Mini's
09:30 – 10:30
Turven at Turven

April 2024

Saturday 6 April

09:30 – 11:00
Benjamins at TBM
09:30 – 11:00
Mini's at Mini's
09:30 – 10:30
Turven at Turven
11:00 – 13:00
Cubs at RC The Dukes CU2
12:00
Junioren at Vets/Bokkerijders/Wallaby’s

Sunday 7 April

13:00
Dames at Lady Bears

Saturday 13 April

09:30 – 11:00
Mini's at Mini's
11:00 – 13:00
Cubs vs Eindhoven/Octopus CU1
12:00
Junioren vs Oefenwedstrijd
12:00
Junioren vs RC Tilburg

Sunday 14 April

Heren vs RC Drachten 1
13:00
Dames vs CL Oemoemenoe/RCC
13:00
Dames vs CL Zwolle/Dwingeloo/Big Stones

Saturday 20 April

09:30 – 11:00
Mini's at Mini's
11:00 – 13:00
Cubs at Duuvelse Wild Pigs CU1
12:00
Junioren at RC Aachen JU1

Sunday 21 April

Heren vs RC Zwolle 2
12:30
Dames at CL Obelix/Scrumboks
13:00
Dames at Groot Mokum